12.03.2019

Multiplex Red #2

Multiplex Red — високоякісне, багатоцільове, протизадирне, загущене літієвими комплексними милом мастило, розроблене для застосування в важконавантажених підшипниках, що працюють в діапазоні температур від помірних до високих. Даний продукт головним чином рекомендований для застосування в автомеханічному і промисловому обладнанні, що вимагає кращих змащувальних характеристик, ніж у звичайних протизадирних літієвих мастил.

Multiplex Red виробляється з високоякісних, парафінових базових масел, загущених літієвим комплексним милом. Мастило містить ефективні протизадирні присадки, реагенти, які надають липкість, інгібітори проти іржі і окислення, володіє високою температурною стабільністю, протистоїть утворенню корозії і вимивання водою. Ефективна мастильна плівка запобігає забрудненню підшипника, сприяє високому рівню адгезії, покращує здатність утримання на поверхні, запобігає витікання, протистоїть вимивання водою. Червоний колір мастила, сприяє легкої ідентифікації.

Multiplex Red No1 і No2 сертифікований NLGI GC-LB, як багатоцільова мастило для застосування в колісних підшипниках і елементах ходової частини.

Застосування:

Колісні підшипники легкових автомобілів, вантажівок, транспортних засобів з високими експлуатаційними характеристиками, спортивних автомобілів і мотоциклів, забезпечених дисковими гальмами
Шарнірні і карданні з’єднання, а також інші елементи ходової частини, водяні помпи легкових автомобілів, вантажівок та інших видів техніки
Важко навантажених прості і роликові підшипники, що використовуються в промисловому, кар’єрному і автомеханічному обладнанні, де потрібне застосування протівозадірной, водостійкою мастила.

Особливості та переваги:

Чудові високотемпературні характеристики
Надійний захист від зносу
Висока здатність навантаження
Надійний захист від утворення іржі і корозії
Протистоїть вимивання водою
Чудова низькотемпературна прокачиваемость
Сертифіковано NLGI GC-LB (категорії No. 1 і No. 2)